Natjecanje u malom nogometu (dječaci, 7. i 8. razred)

SKUPINA B :
1.    L. VAROŠ
2.    GORAN
3.    VIŠKOVCI

U četvrtak, 5. studenog 2015. g., održano je natjecanje u malom nogometu za učenike 7. i 8. razreda na kojemu su nastupili i naši Budrovčani. Prvu utakmicu protiv Selaca odigrali su odlično i pobjedili rezultatom 2:0. Druga utakmica protiv Nazora završila je nerješenim rezultatom 0:0, iako su Budrovčani imali mnoštvo izglednih prilika za postizanje zgoditka i igrom su bili nadmoćni. Nakon završenih utakmica po skupinama, Budrovčani su zauzeli 1. mjesto u skupini A i prošli dalje u polufinale gdje su izgubili od Gorana rezultatom 3:1. Polufinalnu utakmicu započeli su u „grču“ i primili, svojom pogreškom, 3 lagana zgoditka u prvih 5 minuta. Kad su se oporavili od početnog „knock downa“ , počeli su igrati i vršili pritisak do kraja utakmice, što je rezultiralo smanjenjem rezultata na 3:1 u drugom poluvremenu, ali nažalost vremena je ostalo premalo da bi se štogod promjenilo. Čestitke našim učenicima na prikazanoj odličnoj igri i borbenosti.

Tekst: Branimir Popović, prof.