Povodom skorog završetka nastavne godine, upriličeni su sportski susreti između učenika i djelatnika škole.

U četvrtak 5. lipnja 2014. odigran je košarkaški susret u kojem su nastupili:

Učenici: Mateo Andrić, Ivan Bala, Antun Kretonić, Stjepan Ručević, Tihomir Ručević, Darko Sito, Jakov Sito, Kristian Sito, Tomislav Sito i Valentin Sito

Djelatnici: Igor Barišić, Mato Katalenić, Igor Kedačić, Branimir Popović i Mislav Škof

Utakmica je bila vrlo korektna i završila je rezultatom 61:39 za djelatnike.

Tjedan kasnije, na dan otvaranja Svjetskog prvenstva u nogometu u Brazilu, odigran je nogometni susret između učenika i djelatnika koji su nastupili u slijedećim sastavima:

Učenici: Jakov Sito (vratar), Mateo Andrić, Ivan Bala, Antun Kretonić, Tihomir Ručević, Darko Sito, Kristian Sito, Tomislav Sito i Valentin Sito

Djelatnici: Ivica Kedačić (vratar), Igor Barišić, Damir Damjanović, Igor Kedačić, Branimir Popović i Mislav Škof

Utakmica je odigrana po velikoj vrućini, ali je svejedno bila uzbudljiva. Ekipa učenika imala je veći posjed lopte, a ekipa djelatnika više je igrala na kontre i polukontre. Povela je ekipa djelatnika golom Mislava Škofa nakon udarca iz kuta u 1. poluvremenu. Nakon odmora, učenici su golom Ivana Bale vrlo brzo izjednačili te je rezultat nakon 2 × 15 minuta igre bio 1:1.

Slijedio je produžetak od 5 minuta, a već nakon 2 minute poveli su učenici golom Valentina Sita. Djelatnici su uspjeli izjednačiti na 2:2 svega nekoliko sekundi prije isteka produžetka golom Igora Kedačića.

Slijedilo je izvođenje udaraca s bijele točke (zapravo, crte koja označava sedmerac, ali...). Učenici su bili precizni sva 3 puta, a djelatnici su jednom pogodili a drugi udarac je bio obranjen, te je pobjedu odnijela ekipa učenika.