U srijedu 19. lipnja 2024. održan je Dan otvorenih vrata OŠ Budrovci na kojem su učenicima i roditeljima predstavljeni rezultati rada B1 i B2 aktivnosti koje su tijekom protekle nastavne godine održavane u našoj školi. Također su najavljene i predstavljene B1 i B2 aktivnosti koje će se održavati u sljedećoj nastavnoj godini.

U predvorju škole okupljenim učenicima i roditeljima ukratko su predstavljene sve aktivnosti, rezultati rada i najavljene su aktivnosti za sljedeću godinu. Zatim su svi okupljeni imali priliku obići radionice i izložbe koje su bile organizirane u učionicama, sportskoj dvorani i drugim prostorima škole, te se detaljnije upoznati sa svakom od aktivnosti i pitati što ih zanima. Usprkos velikoj vrućini odaziv roditelja bio je dobar, a učenici su imali priliku iskazati svoj interes za aktivnosti koje ih zanimaju.

Tekst: Igor Barišić

Fotografije: Foto-video klub OŠ Budrovci