Javni poziv za izvanučioničku nastavu učenika 7. i 8. razreda

Na roditeljskom sastanku, održanom 08.02.2024. godine u prostorijama Osnovne škole Budrovci, nakon predstavljanja ponuda po javnom pozivu 1/2024 za izvanučioničku nastavu učenika 7. i 8. razreda od strane pozvanih davatelja usluga donesena je odluka o odabiru ponude Mare Panonium Toursa iz Vinkovaca (na bazi pet punih pansiona i četiri noćenja).

Odluka je konačna.

Javni poziv za izvanučioničku nastavu učenika 7. i 8. razreda

Na sastanku Povjerenstva, održanom 05.02.2024. godine u prostorijama Osnovne škole Budrovci otvorene su 2 ponude pristigle na javni poziv za izvanučioničku nastavu učenika 7. i 8. razreda.

Povjerenstvo je odabralo ponude potencijalnih davatelja usluga:

1. Mare Panonium tours iz Vinkovaca i

2. Orion Tours iz Đakova.

Pozivaju se gore navedeni na predstavljanje ponuda roditeljima učenika za koje se organizira višednevna izvanučionička nastava koje će se održati na sastanku u četvrtak 08.02.2024. u prostorijama Osnovne škole Budrovci, Gupčev trg 8, Budrovci s početkom u 16:30 sati.

Poštovani,

objavljujemo obrazac javnog poziva za izvanučioničku nastavu učenika 7. i 8. razreda.

Javni_poziv.pdf