Završna aktivnost projekta "Vukovaru divni"
Autor: Igor Barišić, 8. 3. 2018.

Službena delegacija OŠ Budrovci posjetila je 8. ožujka 2018. OŠ Nikole Andrića u Vukovaru gdje je izvršena

PRIMOPREDAJA DONACIJE KNJIGA ŠKOLSKOJ KNJIŽNICI

Nakon što je uspješno pripremljena, organizirana i održana manifestacija pod nazivom "Vukovaru divni", te prikupljena značajna novčana sredstva, OŠ Budrovci izvršila je nabavku lektirnih i stručnih naslova namijenjenih za donaciju školskoj knjižnici OŠ Nikole Andrića u Vukovaru. Tom prigodom službena delegacija OŠ Budrovci posjetila je danas OŠ Nikole Andrića te uručila ovu vrijednu donaciju.
Naša delegacija primljena je vrlo lijepo i srdačno uz kraći literarno-glazbeni program koji su izveli učenici škole domaćina. Riječi dobrodošlice i zahvale uputile su nam ravnateljica Josipa Kotromanović Sauka i školska knjižničarka Marija Purgar u ime OŠ Nikole Andrića, te pročelnica upravnog odjela za društvene djelatnosti Ana Kustura u ime Grada Vukovara.

Domaćinima je na dobrodošlici zahvalio ravnatelj Ivan Jukić uručivši donaciju, a profesor povijesti Mato Katalenić kao voditelj ovog projekta rekao je nešto više o njegovoj svrsi i namjeni. Ravnateljica Josipa Kotromanović Sauka i ravnatelj Ivan Jukić međusobno su razmijenili i prigodne poklone. U razgovorima je s obje strane iskazana želja za nastavkom i produbljivanjem suradnje dviju škola i u drugim područjima.

Predstavnici škole domaćina kao i članovi delegacije OŠ Budrovci dali su pritom i izjave za prisutne predstavnike lokalnih i regionalnih tiskanih medija i televizija.

Tekst i fotografije: Igor Barišić